Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Štědrý den, Striezelmarkt, Santa Claus, Plzeň, Brambořík, Strom, Hostina, Skleněné ozdoby, Osvětlení, Vánoční svíčky, Řetězy, Popelka, Atmosféra, Svíčky, Jarmark, Písnička, Blahopřání, Plocha, Vánoční trhy, Adventní trhy, Betlém, K Vytisknutí, Vánoční ozdoby, Neviňátko, Přání, Nový rok, Perníčky, Film, Ostrava, Tiskárna, Vánoční kaktus apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Pozadí na PC - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC. lze použít v mobil, počítač, obrazovka počítače, phablet, displej, monitor, tablet, mobilní telefon, notebook, PC, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Android, Windows Me, Windows 10, Slackware, Windows Server 2012, Windows 7, Linux Mint, FreeBSD, Linux Xubuntu, OSX. Obrázky na plochu počítače z kategorií hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, wallpapery, voda a bubliny, rostliny, květiny, kytky, letadla, Roztomilá zvířátka, zvířata, dopravní prostředky, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, auta, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města. Zvolit si můžete rozměry 1280x768, 1920x1440, 1600x900, 2560x1600, 412x846, 1440x960, 1024x600, 1920x1280, 1920x1200, 2560x1440, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920, 1536x864, 640x480, 1280x1024 atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, info, Hry pro dívky online, pro děti, Full-HD tapety na pozadí PC, humor, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, URL, Pozadí s vlajkami na plochu, cestování, Pozadí na PC, B, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií státní správa, přezdívky, sportovci a sportovkyně, osobnosti, věda, křesťanství, historie, vlastnosti, žurnalisté a novináři, umělci a umění, profese a zaměstnání, filozofie, fikce a fantasy, rodinné a příbuzenské vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, mytologie, nadpřirozené osoby, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby a hobby, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Logické, Bojové gamesy, Karetní hry a tak podobně.

Keywords:zadarmo, Členské země americké federace, V, webové stránky, Online hry zdarma, zajímavosti, školství, Free game online hry, Obrázky k vybarvení, Tapety na PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Skvělé hry online zdarma

Kameňáky, anekdoty, ftipy, frky, vtipné texty, fóry

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, anekdoty, ftipy, frky, vtipné texty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o cikánech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Windows, O mužích, O Somálcích, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, herci a herečky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Itálie, Poslanci, Československo, Angličané, Náboženství, Romantismus, Country, Textař, Filozof, Slováci, Hudba, Imitátor, Obchodník, Němci, Philadelphia Flyers, Spisovatel, Státník, KSČ, Slovák, Slovenští prezidenti, Dallas Stars, Komunista, Dramatik, Malíř, Architekt, Olympijský vítěz, Rétorika, Antropolog, Generalissimus, Vojevůdce, Avangard Omsk, Trest smrti, Režisér, Kladno, Svatý, Kancléř apod.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Akční hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Bojové hry, Závody aut, Animace, Pro dívky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Adventury, Postřehové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Špalda, Osvětlení do oken, Bramborový salát, Vídeňský punč, Linux, K Vytištění, Film, Sněhová vločka, Plocha, Papírový vánoční stromek, Patchwork, SMS, Štědrý den, Cesmína, Křesťanství, Vánoční svařák, Koleda, Jmelí, Pokrmy, Láska nebeská, Filmy, Vánoční stromeček, Slámový adventní věnec, Advent, Dia, Jarmark, Anděl, Sám doma, Šišky, Vánoční ubrusy, Vánoční stromek apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: volný čas, K, Přehled formátů souborů, Topmodelky a celebrity, M, Databáze osobností Kdo je to?, Online zeměpisné testy zdarma, Blahopřání k narození miminka, narozeninám, MDŽ a promoci, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F, odkazy, Onlinovky zdarma

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, hudební zkratky, obecné zkratky, geocaching, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtipné texty, fórky, ftipy, vtípky, anekdoty, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fórky, ftipy, vtípky, anekdoty, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, kameňáky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Fotograf, Stoletá válka, Vojáci, NHL, Exilový prezident, Filozof, Francie, Žhavé výstřely, Gymnasté, První republika, New York Rangers, Ministři, Olympijští vítězové, Olympijský vítěz, Upálen, Producent, Husité, Washington Capitals, Archivář, AIDS, Žijící, Historik, Lord, Normalizace, Česká královna, Sochař, Druhá světová válka, Rakousko-Uhersko, Češi, Ital, Vražedkyně, Hudba, Maršál, Překladatel, Herečka, ČSSD apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, sport, halloween, láska, ovoce, hudba, květiny, mapy, Vánoce a Advent, náboženství, symboly, zvířata, auta, dopravní prostředky, muži, osobnosti a lidé, přístroje, stavby, věda, smajlíci a emotikony, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Sportovní, Střílečky, Závodní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Hry na vaření a smažení, Klasické a podobně.

Klíčová slova: Vlajky států a zemí světa, Životopisy slavných osobností, Městské a obecní prapory obcí ČR, Taylor Swift naked, Stručný slovník pojmů a termínů, V, Skvělé hry online zdarma, Flags of the world countries, Adventní magazín, hyperlinky, multimédia

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, latina, ekonomie a ekonomika, příroda, nápoje, filozofie, cestování, nemoce, politika, software, účetnictví, internet, psychologie, počítače, různé, lékařství a medicína, kultura, bankovnictví, technika, český jazyk, hardware, fyzika, zločin a právo, rostliny atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, státy usa, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, měny, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník, Full HD wallpapery ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení, Státní vlajky států světa, Obrázky na plochu, Online testy zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Hry pro nejmenší děti online zdarma, linky, Seznam vlajek měst České republiky, Online vánoční webzine, Kostky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Párty: Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Slovakia
Sexy Shannon Elizabeth
Partnerské internetové stránky
Liverpool Football Club
Americké Chicago
Odkazy na zajímavé weby
Americké státní vlajky
Odkazy na užitečné webové stránky
Striptýz
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo football
Obrázek Těhulky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Antistresové omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.