Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Voják, Podnikatel, New Jersey Devils, Spisovatel, Miliardáři, Právník, Kladno, Komunista, KSČ, Politik, Sochař, Sci-fi, HIV pozitivní, Američan, Trenérka, Dramatik, Sebevražda, Životopis, Němci, Prezident, Hokejisté, Maršál, Zpěvačky, Fotograf, Poslanec, Filozof, Hokej, Stoletá válka, Husité, Český slavík, Královna, Hudebnice, Prezidenti USA, Češi, Rakušan, Faraon apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Stručný slovník pojmů a termínů, linky, M, Tým NHL St. Louis Blues, Dopravní značky, zdroje informací, webové stránky, Tapety pro Windows, Staré hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky měst a obcí České republiky, Hry pro nejmenší online

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Relaxační hry, Akční hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Závody aut, Střílečky, Postřehové hry, Bojové hry, Hry pro děti, Strategie, Stolní a deskové hry, Animace, Sportovní hry, Adventury, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Kameňáky, ftipy, vtipné texty, frky, černý humor, vtípky

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, vtipné texty, frky, černý humor, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Informace, cestování, hry a informace

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobil, ultrabook, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, notebook, smartphone, phablet, monitor, tablet, displej a pro operační systémy OSX, macOS, Linux Fedora, Android, Chrome OS, Lubuntu, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Mac, Windows XP, Slackware. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, ptáci, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, květiny, nature - příroda, zvířata, sportovní wallpapery, fantasy, sportovní a závodní auta, motorky, Formule 1. Dostupná rozlišení jsou 1024x600, 1440x900, 2560x2048, 2560x1440, 1680x1050, 1080x1800, 1536x2560, 1152x768, 1280x720, 1366x1024, 1440x2560, 1280x768, 1920x1080, 360x760, 1152x864, 3200x1800 atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní a tak podobně.

Keywords:zdarma, multimédia, internet, Přehled přípon a koncovek souborů, Přesná předpověď počasí na 7 dní, webovky, Online vánoční webzine, Obrázky na PC, Sexy Keira Knightley, Seznam zkratek a akronymů, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, žurnalisté a novináři, osobnosti, filozofie, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, psychologie, profese a zaměstnání, národnost, vlastnosti, politika, věda, přezdívky, politici, státní správa, rodinné a příbuzenské vztahy, školství a vzdělávání, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Myšlenky, hlášky, aforismy, motta, moudrosti, moudra, rčení

Citáty slavných osobností, Myšlenky, hlášky, aforismy, motta, moudrosti, moudra, rčení, rozdělené kategorií: přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o smutku od různých známých osobností.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: školství, internetové stránky, M, Přání k narození dítěte, Vlajky spojených států amerických, humor, Online hry zdarma, Historie a použití omalovánek v USA, odkaz, doporučujeme, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super online flash hry

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Náš tip, cestování, hry a informace

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, rostliny, hudba, muži, smajlíci a emotikony, zelenina, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, věda, nápoje, Vánoce a Advent, květiny, symboly, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, mapy, přístroje, láska, halloween, ženy a dívky, stavby, náboženství atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde online html5 hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Logické hry, Adventury, Deskovky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Střílecí hry, Oddechové hry, Omalovánky, Barbie hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Klíčová slova: Vlajky států a zemí světa, Biografie slavných osobností, Online hry pro děti zdarma, Vlajka Haiti, V, počítače, weby, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, A, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkazy

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vánoční web - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Filmy, Monitor, Vánoční ubrusy, Film, Ježíš Kristus, Ohňostroj, Wallpaper, Anděl, Vánoční kaktus, Atmosféra, Adventní věnec, Alkoholový kalendář, Silvestr, Papírové ozdoby, Patchwork, Vánoční tapety, Jídlo, Advent, Schleich, Vánoční stromek, Ostrava, Šišky, Nový rok, Přání, Vánoční hvězda, Tisk, Jesličky, Osvětlení, Lindt, Anglicky, Borovice apod.

Motta, rčení, moudrosti, bonmoty, moudra, přísloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Motta, rčení, moudrosti, bonmoty, moudra, přísloví, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o neštěstí, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o smrti od různých známých osobností.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umění, osobnosti, vlastnosti, poruchy, školství a vzdělávání, zločin a právo, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, lékařství, Spisovatelé a básníci, politici, filozofie, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, sportovci a sportovkyně, státní správa atd.

Síť, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, hyperlinky, výukové pomůcky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Flags of the world countries, Full HD wallpapery ke stažení, Obrázky vlajek států světa, Vánoční web, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Ilustrace, obrázky, Online testy zdarma, Omalovánky pro malé děti, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Další odkazy:

Biografie, životopis Ashley Olsen
Biografie slavných osobností
Tipy na Partnerské weby
Tým NHL New York Rangers
Celebrita Amy Weber
Tipy na užitečné weby
World flags
Linky na partnerské weby
Tapety na plochu zvířátka
Tipy na zajímavé weby
Casino
Jennifer Lopez fotky
Naše tipy na užitečné weby
Free software
Celebrita Gwen Stefani

Děkujeme vám za vaši návštěvu.