Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Tennessee, Jižní Karolína, Florida, Louisiana, Iowa, Kansas, Missouri, Texas, Wisconsin, New Hampshire, Kentucky, Maine, Oregon, Ohio, Washington, Oklahoma, Vermont, Kalifornie, Západní Virginie, Nebraska, Rhode Island, Pensylvánie, New York, Arkansas, Montana, Michigan atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako věda, Spisovatelé a básníci, sportovci a sportovkyně, žurnalisté a novináři, národnost, rodinné a příbuzenské vztahy, křesťanství, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, mytologie, filozofie, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, fikce a fantasy, osobnosti, lékařství, poruchy, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: školství, Prapory českých měst, Vlajky států a zemí světa, P, Jessica Biel fotky, pro dospělé, zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Celebrita Ali Landry, doporučujeme, počítače, Seznam zkratek a akronymů, Webové html5 hry zdarma

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, zelenina, rostliny, přístroje, halloween, sport, láska, květiny, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, symboly, stavby, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, ptáci, nástroje a přístroje, auta, náboženství, mapy, Vánoce a Advent, hmyz, nápoje atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Pozadí na PC - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. vhodné pro smartphone, počítač, displej, obrazovka počítače, mobil, monitor, ultrabook, phablet, tablet, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows NT, Java ME, FreeBSD, Windows 7, Slackware, Linux Mint, Red Hat Linux, OSX, Linux Ubuntu, Chrome OS. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: fantasy, nature - příroda, free wallpapers, tenisté a tenistky, květiny, Formule 1, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, zvířata, motorky, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, flóra, stromy, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1440x900, 1280x800, 1280x960, 1280x768, 3200x1200, 1280x1024, 1152x1920, 750x1334, 1920x1200, 2560x1440, 1800x1440, 1440x2560, 3200x1800, 1366x1024, 1200x1920, 2560x2048 atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Keywords:zeměpis, tipy, Dopravní značky, volný čas, Sexy Ali Landry, linky, multimédia, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Blahopřání k MDŽ, cestování, internetové stránky, zadarmo

Tapety na plochu PC - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC. doporučujeme pro notebook, mobil, ultrabook, phablet, displej, počítač, obrazovka počítače, smartphone, tablet, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows NT, OSX, Windows 10 Mobile, Windows XP, Android, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Linux Mint, Java ME, macOS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, letadla, hudební tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, noční města, dopravní prostředky, wallpapery, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, rostliny, operační systémy, Windows, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 1152x768, 360x720, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 750x1334, 2560x2048, 375x812, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, HD 1280x720, 1024x768, 1280x854, 412x846, 1280x1024, Full HD 1080x1920 atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, vojenské hodnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, země EU, zkratky krajů České republiky, geocaching, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, firmy a společnosti apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, Dopravní značení, Přehled státních vlajek států světa, Tara Reid, Online hry pro děti zdarma, Webové html5 hry zdarma, Skvělé hry online zdarma, Celebrity Sandra Bullock, Databáze osobností Kdo je to?, F, Ilustrace, obrázky, Přehled souborových přípon

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jídlo, Popelka, Santa Claus, Strom, Striezelmarkt, Zdraví, Perníčky, Kapr, Schleich, Vánoční kaktus, Vánoční tapety, Kuba, Cesmína, Tiskárna, Václavské náměstí, Adventní svícen, Štěstí, Štědrý den, Neviňátko, Keramický adventní věnec, Koledy, SMS, Blahopřání, Husarské knoflíky, Alkoholový kalendář, Koleda, Přáníčko, Tapeta, Adventní kalendář, Jmenovka, Slámový adventní věnec apod.

Vtipy, fóry, anekdoty, vtípky, fórky, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, anekdoty, vtípky, fórky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O mužích, O Němcích, Vtipy o Bohu, O Windows, O zvířátkách, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Somálcích, O manželství apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Aforismy, úsloví, bonmoty, moudrosti, motta, myšlenky, výroky

Slavné citáty, Aforismy, úsloví, bonmoty, moudrosti, motta, myšlenky, výroky, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o neštěstí, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak importovat, v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, jak spustit následující typy souborů: systémové soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, obrazy disků, grafiku, dokumenty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, zábava, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online poker, varianty pokerových her, tipy a triky, Seznam vlajek amerických států, V, Online adventní magazín, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, Pozadí na PC, zdroje informací, Super online flash hry

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Maine, Georgie, Severní Karolína, Arkansas, Mississippi, Massachusetts, Kansas, Louisiana, Colorado, Delaware, Kalifornie, Indiana, Nové Mexiko, Západní Virginie, Vermont, Montana, Michigan, Rhode Island, Oregon, Kentucky, New Hampshire, Washington, New York, Oklahoma, New Jersey, Connecticut atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Logické, Oddechové, Strategie, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Klasické, parkování - parkovačky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky a podobně.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: odkaz, Vše o Vánocích, webové stránky, F, A, Biblické omalovánky k tisku, výukové pomůcky, Vlajky měst České republiky, V, Online testy zdarma, Životopisy osobností, URL, Biografie, životopis Jessica Biel, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Světové ideologie a nauky: KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Další odkazy:

Wallpapers na plochu hry
Wallpapery na plochu PC zdarma ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Obrázek Fitness
Přáníčka k výročí svatby
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Zajímavé webové stránky
Free computer wallpapers
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Domina
Tým NHL Edmonton Oilers
Partnerské internetové stránky
Ali Landry celebrity
Striptýz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.