Naše tipy, technika, zábava, informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, dopravní prostředky, ptáci, halloween, symboly, muži, květiny, Vánoce a Advent, věda, mapy, nástroje a přístroje, zvířata, hmyz, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, sport, náboženství, láska, hudba, nápoje, smajlíci a emotikony, auta atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezident USA, Čeští králové, Architekt, Poslanec, Orlík, Ministr zahraničí, Hejtmani, Ital, Vůdce, New Jersey Devils, Antropolog, Český slavík, NHL, Maršál, Francouz, Philadelphia Flyers, Slovák, Olympijští vítězové, Fotograf, Boston Bruins, Rakousko-Uhersko, Svatý, Prezidenti ČR, Skladatel, Scénárista, Country, Normalizace, Romantismus, Diplomat, Upálen, Hudebnice, Producent, Stoletá válka, Američan, Slovenští prezidenti, Dabérka apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako lékařství, mytologie, sportovci a sportovkyně, věda, křesťanství, politika, přezdívky, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, záliby a hobby, fikce a fantasy, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, podnikání a podnikatelé, politici, rodinné a příbuzenské vztahy, poruchy atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, lékařství a medicína, nemoce, hardware, cestování, technika, software, psychologie, filozofie, zkratky, věda, počítače, různé, příroda, účetnictví, internet, bankovnictví, politika, jídlo, nástroje, zločin a právo, chemie, fyzika, nápoje atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Online geografické testy zdarma bez registrace, zdroje informací, zeměpis, Sexy Ashanti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, P, Online adventní magazín, Celebrita Hilary Duff, Skvělé hry online zdarma, Státní prapory všech zemí, Superhry a hry online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, počítače, bankovnictví, nemoce, technika, materiály, politika, věda, fyzika, různé, příroda, hardware, náboženství a křesťanství, nástroje, latina, nápoje, rostliny, software, kultura, zkratky, lékařství a medicína, sport, ekonomie a ekonomika, matematika atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, fyzikální jednotky, státy usa, firmy a společnosti, hudební zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Keywords:zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkazy, zábava, Poker, Nejhranější hry online, Wallpapers na PC, humor, Celebrita Kirsten Dunst, hyperlinky, Online hry pro děti zdarma, počítače

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Wallpapers na PC - pC pozadí pro Windows

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC. doporučujeme pro monitor, phablet, mobilní telefon, PC, tablet, ultrabook, smartphone, mobil, notebook, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Android, Linux Fedora, Linux Mint, Java ME, Red Hat Linux, Windows 10, Windows 2000, Mac, OSX, SUSE Linux, Chrome OS. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií květiny, kytky, operační systémy, Windows, rostliny, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, voda a bubliny, auta, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, hudební tapety, letadla, hry a herní wallpapery. Dostupná rozlišení jsou 640x480, 1200x1920, 1366x1024, 1440x2560, 412x846, 1152x864, 2048x1536, 1536x2560, 1280x1024, 1536x2048, 375x667, 1920x1280, 1280x800, 800x600, 1280x960, 1152x1920 atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pro děti, Brambořík, Bramborový salát, Strom, K Vytištění, Cesmína, Televize, Stromeček, Brno, Jedle, LED svíčky, Šišky, Recepty, Bůh, Osvětlení do oken, Píseň, Sněhová vločka, Tapeta, Santa, Linecká kolečka, bezlepkové cukroví, Lindt, Perníčky, Jmelí, Adventní neděle, Přáníčko, Koleda, Vánoce, Vánoční stromek, SMS, Vánoční stromeček apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: webové stránky, F, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky na plochu, Vlajky zemí světa, linky, doporučujeme, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?, weby, zadarmo

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Síť, technika, zábava, informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro monitor, displej, počítač, tablet, notebook, ultrabook, mobilní telefon, phablet, smartphone, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, macOS, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows Server 2012, Java ME, Slackware, Lubuntu. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: noční města, 3D a Abstraktní, zvířata, voda a bubliny, letadla, hudební tapety, auta, Roztomilá zvířátka, rostliny, budovy a stavby, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina. Zvolit si můžete rozměry 2560x2048, 1920x1440, 1440x900, 1280x1024, 1280x768, 854x480, 800x1280, HD 1280x720, 1600x1200, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 1536x864, 1280x800, 640x480, 1280x960, 1152x864 atd.

Klíčová slova: školství, internet, V, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online vánoční magazín, Databáze osobností Kdo je to?, Vánoční pozadí na PC, Seznam souborových přípon, Přehled souborových přípon, volný čas

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Anekdoty, vtipné texty, vtípky, fórky, černý humor, kameňáky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, vtipné texty, vtípky, fórky, černý humor, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O škole, O manželství, O mužích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Windows, Vtipné hádanky, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O ekonomech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Závodní, Velikonoční hry, Karetní, Bojové online gamesy, Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Pro dívky, Vánoční online hry a podobně.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Informace, technika, zábava, informace

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, cestování, Vlajky amerických států USA, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Celebrita Brittany Murphy, Online hry zdarma, Ilustrační obrázky, tipy, Federace USA, výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?, Istanbul, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Řecká krize: Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Sexy Mila Kunis
Nature wallpapers
Partnerské internetové stránky
Tým NHL Dallas Stars
Obrázek Femme fatale
Odkazy na zajímavé weby
Winona Ryder fotky
Zajímavé webové stránky
Pozadí na plochu monitoru
Odkazy na partnerské weby
Tým NHL Detroit Red Wings
Sexy Carmen Electra
Doporučené internetové odkazy
Kuwait
Slovakia, Croatia, Czechia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.